ייצור שקיות ואריזות נייר ופוליאתילן

למידע נוסף השאירו פרטים:

  שקיות פוליאתילן

  פוליאתילן, אחד החומרים הפלסטיים הנמכרים ביותר בעולם, מצוי בכל מקום בחיי היומיום שלנו, משקיות הקניות ועד לאריזות המזון השונות. זהו פולימר ששינה לחלוטין את פני העולם המודרני, כאשר אנו מדברים על אריזה ואחסון, אין ספק – שקיות פוליאתילן הן אחת הבחירות הפופולריות ביותר בעולם. אך מה הופך את הפוליאתילן לכזה מיוחד ואיך הוא הפוך להיות הבחירה המועדפת לשקיות ברחבי העולם? בואו נגלה ביחד.

  תהליך ייצור שקיות פוליאתילן
  התהליך של ייצור שקית פוליאתילן מתחיל בגרגרי פלסטיק קטנטנים – הם מותכים תחת תנאים מבוקרים עד שהם הופכים לנוזליים וניתנים לעיצוב. התהליך הזה מתרחש בטמפרטורות גבוהות ובלחצים מסוימים, כדי להבטיח את איכות המוצר הגמור. לאחר שהנוזל מגיע לרמת הגמישות הרצויה הוא עובר דרך פתח קטן ליצירת יריעה דקה מאוד. באמצעות החדרת לחץ אוויר מנפחים את היריעה לקבלת הצורה המוכרת של השקית. לאחר קירור השקית ניתן לחתוך את השקית לגודל הרצוי ולהדפיס עליה. כמו כן, על-פי בקשת הלקוח, אנו יכולים גם להשתמש בתוספים ידידותיים לסביבה. היריעה המעובדת עוברת תהליך של הדפסה בעיצוב אישי של הלקוח ולבסוף תהליך חיתוך והלחמה על-פי סוג האריזה הנדרש.

   
  שקיות ניילון פוליאתילן – למה הן כל כך פופולאריות?

  עמידות לאורך זמן – אחת התכונות המרשימות ביותר של שקיות הפוליאתילן היא העמידות שלהן לאורך זמן. פוליאתילן הוא חומר שאינו מתפרק בקלות ומצויד ביכולת התמודדות עם מגוון רחב של תנאים גיאוגרפיים ומזג אוויר. שקיות פוליאתילן אינן סופגות מים ולכן מתאימות לשימוש בתנאים לחים. המבנה המולקולרי של הפוליאתילן מספק לו יכולת גבוהה להתנגדות לקריעה מה שהופך אותו לבחירה מועדפת לאחסון מזון או חומרים אחרים. כמו כן פוליאתילן עמיד לקרני השמש, חומרים כימיים רבים וטמפרטורות גבוהות.
  עלות ייצור נמוכה – פוליאתילן הוא מתוך החומרים הפלסטיים הכי נפוצים בעולם, מה שהופך אותו לזמין וזול לייצור. הפוליאתילן – החומר המרכזי אשר ממנו עשויות שקיות פוליאתילן, הוא לא רק עמיד ואיכותי, אלא גם ניתן לייצור בעלות נמוכה. עלות הייצור הנמוכה הופכת את שקיות הפוליאתילן לבחירה מועדפת בקרב יצרנים וספקים. כמו כן, התהליך הטכנולוגי לייצור שקיות פוליאתילן הוא מהיר, אוטומטי ודורש מעט התערבות אנושית, מה שמפחית את עלויות הייצור. במהלך הייצור, השימוש בגרגרי הפוליאתילן הינו אופטימלי, דבר מה שמפחית בזבוזים ומקנה יעילות מרבית. היכולת לייצר שקיות בכמויות גדולות בזמן קצר מביאה לירידת עלות היחידה ואפשרות לספק מחירים תחרותיים ללקוחות.

  ניתן למצוא אריזות פוליאתילן למגוון עצום של תעשיות וצרכים:
  שקיות דליה, שקיות דפי (לופ), שקיות וויקט (לאריזה אוטומטית), שקיות לאריזת עיתונים, אריזות מתנה, שקיות מאובטחות, שקיות להעברת כספים, שקיות משלוחי אינטרנט (ECOMMING), גלילים לאריזה אוטומטית FLOW PACK FILM, גלילי/פסי פרסום לתוצרת חקלאית, פסי פרסום למתכות ופרופילים, שקיות פוליאתילן גדולות לאיסוף אשפה/גזם, שקיות פוליאתילן לאריזה, שקים לאשפה רפואית, גלילי מפות שולחן, גלילי כוכב לירקות, שקיות גופיה, שקים ושקיות לתעשייה.

  שקיות הפוליאתילן הן דוגמה מובהקת לאיך חומר פשוט יכול להוביל ליצירת מוצר המשרת אותנו בכל יום, שקיות פוליאתילן הן לא רק כלי יעיל ופרקטי לאחסון ואריזה, אלא גם מסמל לחדשנות טכנולוגית ויעילות כלכלית. היתרונות הרבים של שקיות פוליאתילן מתבטאים לא רק בתהליך הייצור המתקדם או בעמידותן לאורך זמן, השקיות הללו מציעות פתרונות אחסון מעולים. שקיות הפוליאתילן מציעות מגוון לצרכים היומיומיים שלנו.
  שקיות פוליאתילן מחיר אטרקטיבי
  לחברת 'תיקו בע"מ' קווי יצור מהמתקדמים בעולם (כולל מכונת דפוס 8 צבעים בפרוצס באיכות הגבוהה ביותר). החברה שמים דגש על מתן מענה מקצועי ומהיר לכל פנייה של הלקוחות ומתן יחס אישי.

  אם אתם מחפשים שירות ברמה שלא הכרתם ומחירים אטרקטיביים במיוחד אתם מוזמנים לפנות אלינו לטלפון: 04-6094800

  חברה לעיצוב אתרים חברה לעיצוב אתרים