ייצור שקיות ואריזות נייר ופוליאתילן

למידע נוסף השאירו פרטים:

  שקיות ואריזות קרטון

  קרטון הינו חומר גלם טבעי ממנו מיוצרות שקיות ואריזות נוספות. הקרטון מיוצר כגליל או כגיליון על פי הצורך.

  קיימים מספר סוגים של קרטון. העיקריים הם:

  1. קרטון גלי למינציה (מוצמד)
  2. בריסטול אמריקאי
  3. קרטון דופלקס

  הגליל/הגיליון המעובד עובר תתהליך של הדפסה בשיטת OFF SET.

  בתחום זה, ניתן להדפיס אפקטים שונים ומגוונים כגון חריטות – FOIL, הבלטות – BOLT, לכת UV, לכה סלקטיבית, למינציה מבריקה/מט/מנצנצת ועוד

  בנוסף, לשקיות אלה ניתן להתאים ידיות ממגוון רחב של חומרים; ידיות סאטן, ידיות שרוך מגולגל, מבריק, ארוג, כותנה, סינטטי, פוליאסטר ועוד מגוון רחב וגדול של אפשרויות.

  את האריזות ניתן לייצר על-פי גודל וסוג המוצר באופן שנותן מענה לכל צורך וכמעט לכל תחום.

  ישנם סוגים רבים של שקיות ואריזות קרטון; שקיות עם ידיות שונות, אריזות קרטון למתנה, אריזות למזון take away, אריזות קרטון לתכשיטים . כמו כן ניתן למצוא שקיות קרטון למזון, גלילים מקרטון ועוד.

  חברה מקצועית בעיצוב שקיות קרטון

  בחירה בחברתנו תעניק לכם ספק מקצועי שמתמחה בכל הקשור לשקיות קרטון מעוצבות, איכותיות וידידותיות לסביבה במחיר כדאי, שניתן לעצב ולמתג אותן בהתאמה אישית מלאה לצרכיו של כל לקוח, החל משקיות קרטון עבור חנויות אופנה ועד שקיות לרשתות מזון. הניסיון העשיר של חברתנו בתחום, עם מפעל גדול שיש בו פס ייצור מהחדשניים ומתקדמים בעולם, ועמידה בדרישות תקן מחמירות, מאפשר לנו לספק לכל הלקוחות שלנו מכל ענפי המשק, בכל קנה מידה, שירות ברמה הגבוהה ביותר שניתן לבקש. השירות ניכר בין היתר באספקת אריזות ושקיות קרטון מעוצבות בהתאמה אישית מכל סוג, בין אם מדובר בשקיות ואריזות מסוגים שונים כמו דולפקס קרטון, גלילי קרטון, שקיות עם ידיות מיוחדות ועוד. כמו כן, טיב השירות שלנו ניכר במענה מהיר, אדיב ומקצועי לכל לקוח, עם ליווי צמוד לכל אורך תהליך הפקת השקיות, משלב הרעיון לייצור ועיצוב שקיות איכותיות ומיוחדות המדברות בשפת המותג. תוך הקפדה על מלאי גדול וזמין, ועל זמני אספקה מהירים מהיום למחר.

  מיתוג העסק עם מאריזות קרטון מעוצבות

  השקעה באריזות שקיות מעוצבות מקרטון מספקת אמצעי שיווק ומיתוג יעיל במיוחד, עימו יוצא כל לקוח מבית העסק, המציג אותו באופן מכובד ואפקטיבי. פני השטח של האריזות מספקים שטח פרסום מעולה אשר בהשוואה למקורות פרסום אחרים הינו זול ומשתלם. יחד עם זאת, בכדי שהשקיות יספקו מענה שיווקי יעיל חשוב להשקיע בעיצוב שלהן ולהתאימן למותג שעומד מאחוריהן. לשם כך אנו פועלים לתכנון השקיות בשיתוף פעולה מלא מול הלקוח, במטרה להכיר ולאפיין את המותג, מוצריו ושירותיו בדגש על אלו שיעשה בהם שימוש בשקיות. זאת עם הכרת קהל היעד של העסק והבנה מה יעניין אותו ומה ימשוך את תשומת ליבו.

  כך למשל, שקיות מעוצבות יכולות להעביר מסרים של חדשנות וקדמה, יוקרה ופאר, איפוק וסולידיות, שמחת חיים ונעורים, יצירתיות וייחוד, ועוד. מסרים אלו מועברים במכלול היבטיה של השקית, בין אם מדובר בגודל השקית, סוג הקרטון המיועד עבורה, העובי שלו וצורתו, מבנה השקית עצמה, הצבע והציפוי שלה, סוג הידיות וצורתן. זאת לצד החלטה על עיצוב ההדפסות על השקיות, התכנים שהן יכילו, מיקומן על גבי השקית, הצבעים שלהן וכדומה.

  דגשים לגבי עיצוב אריזות ושקיות מקרטון

  בעת עיצוב אריזות ושקיות מקרטון יש שורה של גורמים שחשוב להתייחס אליהם, הכוללים בין היתר:

  • מיתוג ברור- חשוב ששקיות מעוצבות יהיו ברורות לקהל היעד ועיצובן יהיה קשור באופן ברור למותג ולמוצר. כך קהל היעד יוכל לזהות את השקית עם בית העסק שעומד מאחוריה. קשר זה ניתן ליצור בדרכים שונות, למשל על ידי שמירה על הלוגו והצבעוניות האופייניים למותג, על ידי שילוב האריזות בקמפיין פרסומי של המותג, ועוד.
  • עיצוב ייחודי- בגלל שמדובר לכאורה במוצר בסיסי ומוכר, יש חשיבות רבה לעיצובו באופן ייחודי ושונה שימשוך תשומת לב חיובית של קהל היעד. עיצוב ייחודי שכזה יכול לבוא לכדי ביטוי בצורת השקית או האריזה, סוג וצבע הקרטון ממנו היא עשויה, ידיות מיוחדות ועוד.
  • שקית לדוגמא- במרבית המקרים מומלץ לפני שעוברים לפס ייצור, לבחון שקית אחת לדוגמא ולבדוק באם היא מספקת מענה לצורכי העסק או אם יש לעשות בה שינויים. כמו כן ניתן להפיק כמות קטנה של מארזים או שקיות מעוצבות חדשות מקרטון ולבחון את תגובת לקוחות ועובדי החברה.
  • נוחות- לצד אלמנטים עיצוביים, בייצור שקית או אריזה מקרטון יש תמיד לזכור את נושא הנוחות. עם שקית עמידה ונוחה לנשיאה. לכן בתכנון שקית יש להתאימה לכמות, גודל ומשקל המוצרים שהיא אמורה לשאת, וכן להחליט על אופן נשיאתה של השקית, בין אם ביד או על הכתף וכדומה.
  • חומרי גלם- יש לדעת כי לכל סוג של קרטון יש תכונות מיוחדות משלו, בין אם יותר גמישות או קשיחות, יותר חזקות, יותר עמידות לרטיבות, יותר מיוחדות ועוד. על ידי פנייה אלינו תוכלו להכיר תכונות אלו ויחד עמנו להבין איזה סוג של קרטון הכי מתאים לשקיות או לאריזה שלכם.
  • הפרטים הקטנים- בעיצוב של שקיות קרטון ברור לנו שההבדל בין שקית סתמית לאיכותית ואפקטיבית טמון בהקפדה על הפרטים הקטנים ביותר, בין אם בגימור צורת השקית, בבחירה מדויקת של צבעים, בהדפסה מושלמת, מיקום נכון של התכנים על גבי השקית, חיבור מושלם של הידיות לשקים עצמה, וכדומה.
  חברה לעיצוב אתרים חברה לעיצוב אתרים