ייצור שקיות ואריזות נייר ופוליאתילן

למידע נוסף השאירו פרטים:

  שקיות ואריזות נייר

  שקיות ואריזות נייר

  נייר הינו חומר גלם טבעי ממנו מיוצרות שקיות ואריזות נוספות. חברתנו מציעה לקהל לקוחותיה מבחר איכותי ומגוון של אריזות ושקיות נייר מסוגים שונים. השקיות והאריזות מוצעות עבור מחירים משתלמים לצד שירות מקצועי המלווה את הלקוח לכל אורך התהליך מבחירת שקית, לעיצובה ועד הדפסתה ואספקתה במהירות ללקוח.

   

  קיימים סוגים רבים של נייר. העיקריים שבהם:

  1. גליל נייר קרפט – גליל נייר קראפט, מגיע כגליל נייר לבן או כגליל נייר קרפט חום.
  2. נייר כרומו – מגיע כשכבה אחת קראפט והשנייה כרומו (מבריק)
  3. נייר ליינר – נייר דו שכבתי המורכב מנייר קראפט חום ולבן
  4. הגליל המעובד עובר תהליך של הדפסה בעיצוב אישי של הלקוח ולבסוף תהליך חיתוך וקיפול על-פי סוג וגודל האריזה הנדרשת.

  ישנם סוגים רבים של שקיות ואריזות נייר; שקיות עם ידית מגולגלת או שטוחה, שקיות מתנה, שקיות take away, שקיות למאפים ופיצוחים, ונייר משי לאריזה. כמו כן ניתן למצוא גליל נייר חום לאריזה, נייר קרטון חום לשקיות ואריזות, שקיות לפיצוחים ומאפים, אריזות מתנה בלי ידית, אריזות מיוחדות, ועוד.

  למה כדאי לבחור בשקיות ואריזות מנייר?

  בשנים האחרונות אנו רואים יותר ויותר בתי עסק שבוחרים באריזות ושקיות מנייר וקרטון עבור המוצרים שלהם. העדפה זו נובעת מכמה סיבות עיקריות. קודם כל העדפה נייר וקרטון לשקיות ואריזות נובעת ממניעים אקולוגים, כלומר העדפה של חומרים אלו על פני שקיות מפלסטיק המזהמות את הסביבה. הנייר וקרטון הינם חומרים טבעיים שגורמים להרבה פחות נזק סביבתי ממוצרי אריזה מפלסטיק, וכמו כן מדובר באריזות ושקיות שניתן למחזר אותן.

  בנוסף לכך לשקיות מנייר יש מראה הרבה יותר מרשים ומכובד מאשר לשקיות מפלסטיק, עם שקית השומרת על צורה עם נפח, שניתן לראות בקלות עם הפרסום שיש עליה. מעבר לכך בימינו שקיות ואריזות מנייר מוצעות עבור מחיר שמשתלם לבית עסק להזמין אותם.

  השימוש בשקיות ואריזות נייר

  שקיות ואריזות נייר הינן מוצר מבוקש בשלל ענפים במשק עבור מגוון צרכים, הכוללים בין היתר:

  • אריזות נייר משמשות כפתרון לאריזת מוצרים שונים באופן ששומר על המוצר ומציגו בצורה נאותה ואטרקטיבית. (לדוגמה – נייר קרפט חום לאריזה).
  • שקיות נייר ממותגות למוצרים אותם קונים הלקוחות, בתור שקיות מעוצבות ונוחות לנשיאה. הן יכולות לשמש חנויות מתחומים שונים וכן בירידים ותערוכות.
  • אריזות נייר יכולות לשמש כאמצעי לשמור על מוצרים בפני לכלכוך או פגיעה, למשל עבור בגדים או מוצרי מזון.
  • שקית נייר חומה קטנה או לבנה, עם או בלי הדפסה, יכולות לספק מענה יעיל לעטיפת מוצרי מזון שונים, כמו פיצוחים, ממתקים, מאפים, לחם ועוד.
  • גלילי נייר מעוצבים מספקים מענה מבוקש עבור עטיפת מתנות מסוגים שונים בצורה נאה ומושכת, כמו ספרים, משחקים, חפצי נוי, בשמים ועוד.
  • קופסאות קרטון ונייר מבוקשות כפתרון איכותי ועמיד למשלוחי מזון, למשל עבור הזמנת פיצה או אוכל סיני.
  • שקיות ממותגות בכמות קטנה לחנויות תכשיטים או חנויות המתמחות באקססוריז.

  חשיבות עיצוב האריזה או שקית מנייר או קרטון

  בכדי שאריזה או שקית מנייר או קרטון באמת יהיו אטרקטיביות וימשכו את קהל היעד, יש צורך להקדיש תשומת לב מיוחדת לעיצובן הנכון. עיצוב זה שונה מעיצוב רגיל על גבי פורמט שטוח ודו ממדי כמו פלייר או באינטרנט, שיש לבצעו על ידי גורמים מנוסים בתחום כמו הצוות הגרפי של חברתנו. עיצוב זה לוקח בחשבון שורה של פרמטרים שיש להתייחס אליהם, הכוללים:

  • מטרת האריזה – בבחירת שקית או אריזה יש קודם כל להבין עבור איזה מוצרים הן מיועדות, בין אם גדולים או קטנים, בכמות קטנה או גדולה, מוצרים כבדים או קלי משקל, עמידים או רגישים, מוצרי מזון או זכוכית ועוד. הסוג של המוצר יכתיב את חומר הגלם המתאים עבורה והעובי שלו, ואת צורת עיצוב השקית, בין אם יש צורך בשקית גדולה, קטנה, עמידה במיוחד וכדומה.
  • צורכי מיתוג – אריזה או שקית יש לעצב באופן שיתאים למותג והתדמית שלו וקהל היעד עבורו הוא מיועד. למשל יש הבדל בין עיצוב שקיות נייר עבור מותג מכובד וסולידי לקהל יעד מבוגר של נשים, לבין אריזה או שקית למותג צעיר וחדשני המיועד לבני נוער. כמו כן התאמה זו למותג וקהל יעד ניכרת בסוג חומר גלם נבחר, צבעי ההדפסה, צורת השקית או האריזה, וכדומה.
  • אופן נשיאה – בתכנון שקית ואריזה מנייר יש לתכננה בהתאם לצורה שבה מבקשים שהלקוחות ייקחו אותה. למשל ניתן לעצב שקית עם ידיות לנשיאה ביד או על הכתף, ויש מי שיעדיף לתכנן אריזה או שקית ללא ידיות שיש להחזיקה היטב תחת בית השחי או עם שתי ידיים.
  • הדפסה – בתכנון ההדפסה של השקית או האריזה יש להחליט אילו דימויים ותכנים יהיו עליה, כמו שם העסק, הלוגו שלו, כתובת, סלוגן וכדומה. כמו כן יש לבחור בצבעי ההדפסה והיותם מתאימים לצבעי השקית ולתדמית של העסק. בנוסף יש לתכנן היכן יוצבו האלמנטים השונים על גבי השקית באופן הטוב והנכון ביותר.

  איפה קונים שקיות נייר?

  אם אתם מעוניינים לדעת איפה קונים שקיות נייר חומות או לבנות, הגעתם למקום הנכון! אצלנו תמצאו שקיות ואריזות נייר לצרכים עסקים שונים, לקבלת פרטים נוספים וייעוץ מקצועי בנושא צרו קשר עם חברת תיקו בטלפון 04-6527955.

  חברה לעיצוב אתרים חברה לעיצוב אתרים