ייצור שקיות ואריזות נייר ופוליאתילן

למידע נוסף השאירו פרטים:

  שקית רב פעמית מחיר

  המשרד להגנת הסביבה יזם בשנת 2014 חוק להפחתת השימוש בשקיות חד פעמיות, בשנת 2017 החוק נכנס לתוקף.

  המטרה של החוק הייתה צמצום מכסת האשפה העצומה שנוצרת עקב השימוש המרובה שנעשה בקרב ציבור הצרכנים בשקיות אלה. החוק קובע שרשתות קמעונאיות גדולות לא יוכלו לחלק שקיות נשיאה חד פעמיות ללא תמורה והן חייבות לגבות 10 אגורות על כל שקית שנמסרת לצרכן.

  לפי דיווחים של הרשתות הקמעונאיות, חלה ירידה של כ80% במספר השקיות שנקנו ע"י הקמעונאים הגדולים.

  בציבור הישראלי, התרחשה מהפכה ענקית בתחום השקיות, מעטים האמינו שהלקוחות הישראלים יאמצו באופן כה מהיר את השקיות הרב פעמיות וינטשו כמעט לחלוטין את שקיות הנשיאה החד פעמיות, ברור לחלוטין שזה אינו רק המחיר של השקית שהינו 10 אגורות, אלא הבנה ששקיות אלא מזיקות יותר לסביבה ואנו יכולים ע"י צעדים קטנים לשפר באופן משמעותי את העתיד הסביבתי שלנו ושל ילדינו.

  מהם הם היתרונות של שקית רב פעמית?

  • היתרון האקולוגי – שקיות רב פעמיות, הן חזקות מאד וניתן להשתמש בהם פעמים רבות. שקיות אלה, גם גדולות בדרך כלל כך שבמקום להשתמש ב-4-5 שקיות קטנות ניתן לשים את המצרכים בשקית אחת גדולה. כיום, ניתן לייצר גם שקיות רב פעמיות גם מחומרים מתכלים כמו: נייר ואל בד, מה שממתג את העסק כ"ירוק".
  • מיתוג ושיווק – שקיות רב פעמיות הן כלי שיווקי רב עוצמה, כאשר לקוחות משתמשים שוב ושוב בשקיות עם הלוגו שלכם, הם נושאים הלאה את שם העסק. בעיצוב ומיתוג נכונים ישמחו הלקוחות להסתובב עם שקית רב פעמית ממש כמו תיק בכל מקום אפשרי: בקניון, בים, בפיקניק ועוד. השקית משמשת כנדל"ן פרסומי מדרגה ראשונה, אל תפספסו את ההזדמנות להשתמש בו בצורה חכמה.

  האם אתם מחפשים שקית רב פעמית? מחיר השקית משתנה בהתאם לחומרים ממנה היא עשויה, גודלה, ידיות הנשיאה ועוד. את השקיות ניתן לייצר לפי הדרישות המדויקות שלכם ולפי מפרט אשר יתאים בדיוק לצרכים שלכם. אם חשובה לכם מקצועיות, חברה אשר עובדת עם המותגים המובילים במשק, לוחות זמנים קצרים ומקום בו השירות ללקוח עומד במקום הראשון. אתם מוזמנים ליצור קשר איתנו בטלפון: 04-6527955, או כאן.

  ייצור שקיות ואריזות נייר ופוליאתילן

  למידע נוסף השאירו פרטים:


   חברה לעיצוב אתרים חברה לעיצוב אתרים