ייצור שקיות ואריזות נייר ופוליאתילן

למידע נוסף השאירו פרטים:

שקית פוליאתילן

מה זה בעצם פוליאתילן?

הפוליאתילן הינו פולימר נפוץ מאד מקבוצת החומרים התרמו-פלסטיים ומאופיין במשקל קל יחסית ובגבישיות חלקית. פוליאתילן מופק מאתילן הנוצר בדרך כלל מנפט או גז טבעי. התכונות של הפוליאתילן משתנות למשקל המולקולרי שלו. נהוג לסווג אותו לארבע קטגוריות עיקריות:

  • פוליאתילן במשקל מולקולרי גבוה מאוד – חומר בעל קשיחות רבה ומשמש בעיקר לחלקים של מכונות, ציוד טיפוס, לוחות חיתוך ועוד.
  • פוליאתילן עם צפיפות גבוהה – בעל קושי גבוה, משמש בייצור פחי אשפה, צינורות מים, מכלים למוצרי מזון ועוד.
  • פוליאתילן מצולב – משמש לייצור חומרים הדורשים עמידות בחום גבוה.
  • פוליאתילן בעל צפיפות נמוכה – חומר בעל מבנה רך יחסית ומשמש בעיקר לייצור שקיות ואמצעי אריזה שונים.

מתי התחילו להשתמש בשקית פוליאתילן?

שקית הקניות הקלה הומצאה ע"י מהנדס שוודי אשר פיתח שקית קלה על ידי קיפולה של יריעת פלסטיק על גבי פלטפורמה שטוחה כך שהידיות הינן חלק בלתי נפרד מהיריעה המרכיבה את גוף השקית בלי תפרים. בתחילת שנות ה-60 המאה העשרים הוא המציא את הרעיון בשביל חברת אריזה בשוודיה. הרעיון הוכר כפטנט ב-1965.

בשנת 1977, פקע הפטנט וחברות בכל רחבי העולם החלו לייצר שקיות פוליאתילן.

בשנות ה-80, הפכו שקיות פוליאתילן לנפוצות מאוד בעיקר ככלי לנשיאת מוצרים מהחנות לבית. שקית הניילון דחקה את שאר אמצעי הנשיאה שהיו נפוצים עד אז (סלי בד, שקיות נייר ורשת).

מה הסיבה ששקית פוליאתילן נפוצה?

יתרונה הגדול של שקית זאת היא חוזקה הרב, עמידותה בתנאי חום ומים ומחירה הזול יחסית לשאר החומרים הנפוצים. ניתן להדפיס עליה בקלות ובאיכות גבוהה מאד. היא מיועדת לשימוש חד פעמי אך ניתן להשתמש בה באופן רב פעמי. ושקיות רבות משמשות כפרסומת זמן רב אחרי שהמוצר נקנה.

במידה ואתם מעוניינים בשקיות פוליאתילן איכותיות, במפעלנו ניתן לייצר את השקיות לפי הדרישות המדויקות שלכם ולפי מפרט אשר יתאים בדיוק לצרכים שלכם. אם חשובה לכם מקצועיות בנושא שקיות פוליאתילן, חברה אשר עובדת עם המותגים המובילים במשק, לוחות הזמנים קצרים והשירות ללקוח עומד במקום הראשון. אתם מוזמנים ליצור קשר איתנו בטלפון: 04-6527955, או כאן.

ייצור ושיווק גלילים ושקיות פוליאתילן

למידע נוסף השאירו פרטים:


חברה לעיצוב אתרים חברה לעיצוב אתרים