ייצור שקיות ואריזות נייר ופוליאתילן

למידע נוסף השאירו פרטים:

  שקיות ניילון גדולות לאריזה – נוחות ואיכות

  אריזה של מוצר נעשית לאחר כל קנייה. אנשים לא אמורים לסחוב את מה שהם קונים ברחוב ללא כל תמיכה, ולכן, השקיות הן בגדר חובה בכל עסק, וזה כלל לא משנה מה מוכרים. כל מוצר, מקטן ועד גדול, צריך לבוא עם שקית מתאימה אשר תעזור ללקוח בניוד של המוצר, ותעזור גם לעסק הן מבחינה חווית לקוח והן מבחינה שיווקית, באמצעות שקיות ממותגות.

  דברו איתנו

  שקיות לכל עסק ובכל תחום

  כל עסק צריך מגוון גדול של שקיות, כדי לתת מענה לכל בעיית אריזה. חשוב מאוד לספק ללקוח את האפשרות לבחור בין שקיות ניילון גדולות לאריזה לבין שקיות פלסטיק לאריזה וכמובן, לתת גם אפשרות של שקיות אל בד, שקיות קטנות או שקיות גדולות במיוחד. ככל שהמגוון יהיה רחב יותר, כך הסיכוי שהלקוח ייצא מהחנות כשנוח וטוב לו הוא גדול יותר.

  כדאי גם לספק שקיות ניילון שקופות לאריזה ומנגד, גם שקיות שהן אינן שקופות, כאשר יש מוצרים בעלי אופי אישי יותר. כל מוצר מגיע עם איזושהי תווית ויש אנשים שמעדיפים שהמוצרים לא ייראו כלפי חוץ, לעומת אחרים, שהעניין הזה פחות מטריד אותם.

  לשחק עם העיצוב

  שקיות ניילון לאריזה הן השקיות הנפוצות ביותר בכל חנות, מכיוון שהן זולות, וקלות לשימוש ולאחסון. עם זאת, שקיות מחומרים קשים יותר, כמו פלסטיק, בד או קש, משדרות איכות, יוקרה וסטייל, ואף מאפשרות שימוש חוזר.

  בתור בעל עסק, חשוב לנהל מערכת יחסים טובה עם מפעל לייצור שקיות, אשר מסוגל לספק את כל הצרכים של העסק. הגיוון הוא חשוב, האיכות היא קריטית גם כן, וכאשר מנהלים יחסים ארוכי טווח, זה גם מתבטא בהנחות במחיר ובשירות שהוא אישי יותר. לחנות אסור למצוא את עצמה ללא שקיות וכאשר יש מפעל טוב הנותן לעסק שירות, זה פשוט לא יקרה.

  עם הטכנולוגיה של היום, בעל עסק יכול לשחק רבות עם העיצוב של השקית, ולייצר פריט שהוא גם יפה, גם מושך את העין ומיוחד, וגם מספק אלמנט שיווקי. על השקית אפשר להדפיס הדפסות באיכות גבוהה ולייצר סוג של פרסומת דינמית ואיכותית, שתיקח את הפרסום של העסק למקום מאוד יוצא דופן.

  רוצים לשלב בעסק שלכם שקיות ניילון גדולות ואיכותיות? כאלו שיעמדו לרשותו של הלקוח לאחר הקנייה? חברת תיקו, המתמחה בייצור שקיות ויריעות לתעשיות השונות, מציעה לכם את כל זה יחד עם שירות ברמה גבוהה, מענה מהיר ומחירים הוגנים. לפרטים נוספים, התקשרו לטלפון 04-6527955

  ייצור שקיות ואריזות נייר ופוליאתילן

  למידע נוסף השאירו פרטים:


   חברה לעיצוב אתרים חברה לעיצוב אתרים