ייצור שקיות ואריזות נייר ופוליאתילן

למידע נוסף השאירו פרטים:

  שקיות מודפסות מחיר

  שקיות מודפסות הן פריט חובה בכל חברה, שקיות אלה משמשות כדרך הפשוטה ביותר לייצר פרסומת אפקטיבית עבור העסק, הלקוח מפרסם את בית העסק באופן חינמי, והעלות חברה היא מינימלית. לפיכך יש חשיבות עליונה שהשקיות עצמן יהיו באיכות הגבוהה ביותר: עצוב חכם, הדפסה מעולה ומדויקת וחומרים איכותיים. בעלי עסק שרוצים למתג את עצמם בצורה מיטבית אינם יכולים להרשות לעצמם שהפנים שלהם (כלומר השקית המודפסת), תהיה פרסומת באיכות לא מספקת. שקיות מודפסות הינן חלון הראווה של העסק ולפיכך יש לשים לב לפרטים הקטנים והגדולים. מיהו היצרן שממנו מזמינים את השקיות, מהי האחריות שהיצרן נותן לך על השקית ומהן שלל האופציות שהוא כולל. יש חשיבות גדולה מאד בתכנון מוקדם של שקית, יש לברר את התאמתה לגודל המוצר ולמשקלו, וכמובן שיש לשים לב שהמוצר נכנס בקלות פנימה ושהשקית לא תיקרע בקלות ממשקל כבד או מחיכוך.

  מהם ההבדלים השונים בין השקיות המודפסות?

  שקיות מודפסות שונות זו מזו בצורות רבות וניתן לייצר שקיות בהתאם לדרישות הלקוח בכמויות קטנות וגדולות

  • סוגי חומר שונים – אפשר לייצר שקיות מודפסות במגוון רחב של חומרים: פוליאתילן, נייר, אל בד ועוד.
  • גודל השקית – ניתן לייצר שקיות בגדלים משתנים. ניתן לבחור מהקטלוג שלנו או להזמין שקית מיוחדת לפי הצורך.
  • ידיות השקית – יש סוגים רבים של ידיות נשיאה. לכל ידית יש את היתרונות והחסרונות שלה, חשוב מאד להתאים ידית אשר תתאים לעיצוב הכללי של השקית.
  • עיצוב – אחד הגורמים החשובים ביותר בשקית הוא עיצוב טוב אשר מושך את העין. תכנון נכון של עיצוב השקית והעיצוב הגרפי שלה יכולים להפוך שקית רגילה לכזאת שהופכת את הלקוח לשגריר חשוב של העסק שלכם.

  האם אתם מחפשים שקיות מודפסות? מחיר השקיות משתנה בהתאם לחומרים ממנה היא עשויה, גודלה, ידיות הנשיאה ועוד. את השקיות ניתן לייצר לפי הדרישות המדויקות שלכם ולפי מפרט אשר יתאים בדיוק לצרכים שלכם. אם חשובה לכם מקצועיות, חברה אשר עובדת עם המותגים המובילים במשק, לוחות זמנים קצרים ומקום בו השירות ללקוח עומד במקום הראשון. אתם מוזמנים ליצור קשר איתנו בטלפון: 04-6527955, או כאן

  ייצור שקיות ואריזות נייר ופוליאתילן

  למידע נוסף השאירו פרטים:


   חברה לעיצוב אתרים חברה לעיצוב אתרים