ייצור שקיות ואריזות נייר ופוליאתילן

למידע נוסף השאירו פרטים:

  שקיות מודפסות מחיר ומידע נוסף שחשוב לדעת

  מרבית העסקים אוהבים לעבוד עם שקיות ניילון. הסיבה העיקרית היא כמובן מחיר והעובדה שהן זולות משמעותית משקיות פלסטיק או קרטון. בשנים האחרונות יש התקדמות גדולה בכל נושא שקיות הניילון, שגם הפכו ירוקות ונעימות יותר לסביבה, אך עדיין פוטנציאל הקריעה וההרס שלהן הוא גבוה יותר מהאלטרנטיבות ולכן, בתור עסק, כדאי לחשוב גם על פתרון אחר.

  דברו איתנו

  פתרון חלופי לשקיות הניילון

  שקיות פלסטיק מודפסות מייצרות מוצר שהוא איכותי מאוד. השקיות חזקות יותר ואנשים נוטים לשמור אותן בבית לשימושים אחרים. הן משדרות יוקרה ויכולות לשאת משקל רב, מה שהופך אותן לפתרון אידיאלי לחנויות ורשתות שמוכרות מוצרים כמו כלי בית ומוצרים שהם כבדים פיזית.

  כדי למקסם את האפקט של השקיות האיכותיות הללו, בכל הקשור לפן השיווקי של העסק, כדאי להדפיס עליהן את הלוגו ואת אפשרות יצירת הקשר. כך ניתן לקבל מוצר שהוא גם פונקציונאלי וגם פרסומי לכל דבר. אנשים אשר קונים את מוצרי החנות לוקחים את השקית החוצה, מסתובבים אתה ברחוב ושומרים אותה בבית לשימוש חוזר, מה שעוזר מאוד בחשיפה ולא מצריך שום עלות מהחנות או מהעסק.

  לבדוק את כל האופציות

  כאשר מחפשים אחר שקיות מודפסות מחיר ועלויות שווה לבדוק את כל האופציות, כולל החומר של השקית ואיכות ההדפסה. כמובן שהמחירים משתנים בהתאם לאלמנטים הללו ולגודל השקית. ככל שהשקית תמשוך יותר את העין, היא תעשה עבודה נהדרת בנושא חשיפה, ותחסוך בעלויות של פרסום בדרכים אחרות.

  הדפסה על שקיות נעשית באמצעות מכונות מיוחדות אשר מסוגלות לקחת כל שקית ולהדפיס עליה את האלמנט הנדרש. צריך לדעת איזה הדפס ליצור, מה להבליט וכיצד למקסם את המקום על השקית. כל זאת, בכדי לייצר שקית שהיא כלי פרסומי לכל דבר, אשר מסוגל לייצר חשיפה ולמשוך לקוחות רבים אל החנות עצמה.

  רוצים לנצל את כוחן השיווקי הרב של השקיות המודפסות? חברת תיקו, המתמחה בייצור שקיות ויריעות לתעשיות השונות, היא המקום הנכון לפנות אליו. לפרטים נוספים על שירותי החברה ומוצריה השונים, התקשרו למספר הטלפון 04-6527955

  ייצור שקיות ואריזות נייר ופוליאתילן

  למידע נוסף השאירו פרטים:


   חברה לעיצוב אתרים חברה לעיצוב אתרים