ייצור שקיות ואריזות נייר ופוליאתילן

למידע נוסף השאירו פרטים:

  שקיות אלומיניום למזון

  סוגים שונים של שקיות

  בחברת תיקו מתמחים בייצור  ושיווק של שקיות מחומרים שונים. בין היתר בחברה מספקים שקיות קרטון, לרבות שקיות קרטון עם חלון או שקיות קרטון עם שרוך, וכן שקיות נייר, שקיות אלבד, שקיות פוליאתילן, שקיות אלומיניום למזון ועוד.

  כל זאת מוצע עבור מחירים הוגנים עם שירות מקצועי, אמין, יעיל ומהיר, ועם התאמה אישית מלאה לצרכיו של כל לקוח כגון תכנון ועיצוב של שקיות מתאימות למאפייני העסק, התדמית שלו והמוצרים שהשקית אמורה לשאת.

  בכדי לקבל קצת מושג בנושא לפניכם תיאור קצר של סוגי השקיות שלנו.

  דברו איתנו

  שקיות נייר

  שקיות נייר מיוצרות מחומר טבעי שניתן למחזרו, והן מוצעות בסוגים רבים ושונים. למשל, סוג נפוץ של שקיות נייר עשוי מקרפט המגיע בצבעי חום ולבן. נייר זה כשהוא דו שכבתי מכונה נייר ליינר, והוא יכול להיות עם שכבה עליונה של כרומו מבריק.

  ייצור של שקיות נייר מתחיל מגלילים, אותם מדפיסים בשיטות מתאימות, ושלאחר מכן חותכים ומקפלים למוצר הסופי. ניתן למצוא סוגים שונים של שקיות מנייר, ביניהם:

  • שקיות נייר עם ידית מגולגלת- המכונות בלועזית twisted. אלו שקיות נשיאה במידות ועובי שונה שיש להן ידית חיצונית העשויה באופן מגולגל שתורם לחיזוקה. הן מבוקשות בקרב בתי עסק שונים, למשל עבור תערוכות וכנסים, לבתי קפה, מסעדות, חנויות אופטיקה, צעצועי ילדים, תכשיטים ועוד
  • שקיות נייר עם ידית שטוחה- מכונות בלועזית A. אלו שקיות במידות ועובי שונה בעלות ידית חיצונית חזקה, מתקפלת ושטוחה. שקיות אלו משמשות לצרכים שונים, בין היתר עבור ענף המסעדנות למשלוחי מזון, מסעדות ובתי קפה.
  • שקיות מנייר ללא ידית- שקיות אריזה של מתנות, שאין להן ידית, המוצעות במידות ועוביים שונים. הן משמשות בתי עסק מגוונים כמו חנויות לכלי בית, בגדים, נעלים, אופטיקה, תכשיטים, צעצועי ילדים ועוד.
  • סוגים נוספים- יש עוד הרבה סוגים של שקיות נייר לרבות שקיות מתנה עם ידיות, שקיות למאפים, שקיות לפיצוחים ועוד.

  שקיות נשיאה אלבד

  למרות שהן מכונות שקיות אלבד, שקיות נשיאה המכונות גם תיקי נשיאה עשויות מעוד מגוון חומרים נוספים לרבות כותנה, קנבס, רשת, PP ארוג, אורגנזה ופוליאסטר. שקיות אלו המוצעות בשלל גדלים וצורות, ניתן להדפיס בשיטות שונות אופסט, הדפסת משי, פרוצס ופלקסו.

  את השקיות עצמן מייצרים באמצעות מכונת הלחמה או באופן ידני, וניתן להוסיף להן סגירת רוכן או תיק תק, וכן להוסיף שכבה של למינציה מט או מבריקה. בנוסף, לשקיות נשיאה ניתן לבחור בסוגים רבים של ידיות, בניהן ידיות דליה, לופ, שרוך, חבל ועוד. מדובר בשקיות מבוקשות בקרב קהלים עסקיים שונים, לרבות חנויות ביגוד, חנויות אינטרנט, בתי מרקחת, חנויות ספרים, חנויות אופטיקה, מוצרי חשמל ועוד.

  לכל סוג של שקית נשיאה יש תכונות מיוחדות משלה. למשל שקיות אלבד ושקיות PP ארוג עשויות מוחמר סינטטי פולימרי שמגיע בגלילים בעוביים שונים ושניתן לצבוע אותו, ואילו תיק כותנה עשויים מחומר טבעי המגיעים גם הם בגלילים בעוביים שונים ואשר ניתן להדפיס עליהם בשיטת הדפסת משי ומכינים אותם בתפירה ידנית.

  שקיות מקרטון

  שקיות קרטון עשויות מחומר גלם טבעי שמגיע בגלילים או בגיליונות שמודפסים לרוב בשיטת אופסט. קיימים סוגים שונים של שקיות קרטון בשלל מידות צורות ומידות, לרבות שקיות קרטון גלי עם למינציה, שקיות קרטון מבריסטול אמריקאי ושקיות מקרטון דופקלס.על שקיות אלו ניתן להוסיף אפקטים מיוחדים כמו הבלטות, חריטות, לכה, למינציה ועוד. הן מוצעות גם עם סוגים רבים של ידיות היכולות להיות עשויות משלל חומרים כמו ידיות שרוך מגולגל, ידיות מסאטן, ידיות כותנה, פוליאסטר, סינטטיות ועוד. השקיות עצמן מבוקשות בקרב עסקים מענפים שונים בארץ, לרבות שקיות למשלוחים, לתכשיטים, חניות אופנה ועוד.

  שקיות פוליאתילן

  אנו גם מספקים סוגים שונים של שקיות פוליאתילן בגודל ועובי שונה, העשויות מחומר פלסטי שמגיע ביריעות עם שכבה אחת או יותר, ועם אפשרות לשילוב עם חומרים נוספים הכוללים גם חומרים ידידותיים לסביבה. ההדפסה מבוצעת על גבי יריעות אלו בהתאמה אישית מלאה לבקשות הלקוח ולאחר מכן הן נחתכות ומולחמות. השקיות עצמן מוצעות בסוגים שונים, לרבות שקיות לופ, דליה, וויקט, שקיות מאובטחות, שקיות למשלוחי אינטרנט, שקיות גופיה ועוד, כאשר לכל סוג של שקית יש תכונות מיוחדות משלה.

  למשל שקיות מאובטחות המשמשות בין היתר למשלוחי אינטרנט והעברת כספים, עשויות משלוש שכבות של פוליאתילן, עם שכבה פנימית שחורה ואטומה ושכבה חיצונית לבנה שניתן להדפיס עליה תכנים שונים. כמו כן לשקיות אלו יש צורה של מעטפה עם לשונית בעלת פס הדבקה שואטם אותן. זו רק דוגמא אחת מבין סוגים רבים של שקיות פוליאתילן כמו שקיות דליה עם ידיות חור בננה שיכולות להיות גם מחוזקות, וכן שקיות וויקט לאריזות מזון אטומות, שקיות דפי מעוצבות, ועוד.

  הזמנת שקיות מסוגים שונים

  להזמנת שקיות מסוגים שונים, ולקבלת עוד פרטים וייעוץ מקצועי בנושא צרו קשר עם חברת תיקו בטלפון 04-6527955.

   

  ייצור שקיות ואריזות נייר ופוליאתילן

  למידע נוסף השאירו פרטים:


   חברה לעיצוב אתרים חברה לעיצוב אתרים