ייצור שקיות ואריזות נייר ופוליאתילן

למידע נוסף השאירו פרטים:

  יצרני שקיות פלסטיק – שילוב נכון בין איכות לפונקציונאליות

  שקיות הניילון הן השקיות הנפוצות ביותר בחנויות בישראל כיום. ישנה חקיקה שמנסה להגביל את השימוש בשקיות הללו ברשתות השיווק הגדולות, אך לכולנו עדיין יש מלאי גדול בבית, רובנו עדיין מוכנים לשלם עוד כמה שקלים עבור הנוחות, והמעבר לשקיות רב פעמיות, קורה אצל מעט אנשים והוא לא עקבי, כי קל לשכוח את השקיות הללו בבית.

  דברו איתנו

  על חשיבותה של האיכות

  מרבית המפעלים עדיין שמים דגש על ייצור שקיות ניילון ברמה גבוהה מאד. יצרני שקיות ניילון אשר עוסקים בתחום, צריכים לייצר שקיות איכותיות ובצורות שונות על פי דרישת הלקוח, ובמקביל צריכים לתת גם שירותים מקיפים, כולל שירותי הדפסה, התאמה אישית ומשלוח לכל מקום בארץ. יש צורך, כמובן, גם בשירות לקוחות טוב ובמבנה לוגיסטי יעיל במיוחד. הצורך הוא גדול והביקוש גם כן בשמיים, ולכן יעילות היא שם המשחק.

  מפעל איכותי במיוחד אפשר לזהות לפי הגיוון שלו. כל מפעל מייצר סוגים שונים של שקיות, כולל שקיות פלסטיק. יצרני שקיות פלסטיק צריכים גם הם לדעת לייצר שקיות איכותיות וברמה גבוהה, אשר ישמשו אנשים מספר רב של פעמים ולא רק פעם אחת או פעמיים.

  כלי שיווקי אפקטיבי

  שקיות ניילון וגם שקיות פלסטיק יכולות להיות חלק חשוב בתוך עסק, לא רק מבחינה פונקציונאלית, אלא גם מבחינה שיווקית. על כל שקית אפשר להדפיס לוגו, פרטי התקשרות או מסר פרסומי ובכך להפוך אותן לכלי פרסומי לכל דבר.

  כדי להתבלט, עסק צריך לחשוב על כל אלמנט קטן ולדעת איך לחדש ולמנף את עצמו בדרכים שונות ומשונות. שקיות, על שלל השימושים שלהן, חייבות להיות נוכחות בכל בית עסק, אשר רוצה להרחיב את היקף העסקים שלו הן בסביבה הקרובה והן באופן כללי במחוזות רחוקים יותר.

  מחפשים כתובת מקצועית, המייצרת שקיות פלסטיק? חברת תיקו, המתמחה בייצור שקיות ויריעות לתעשיות השונות, היא המענה המתאים לכם. החברה מייצרת שקיות מאיכות גבוהה שתוכלנה לשמש את העסק שלכם בדרכים שונות ואף לשרת אותו גם בפן השיווקי. מעוניינים בפרטים נוספים על מוצרי החברה? התקשרו לטלפון 04-6527955

  ייצור שקיות ואריזות נייר ופוליאתילן

  למידע נוסף השאירו פרטים:


   חברה לעיצוב אתרים חברה לעיצוב אתרים