ייצור שקיות ואריזות נייר ופוליאתילן

למידע נוסף השאירו פרטים:

ייצור שקיות נייר בצפון

קצת על ההיסטוריה של הנייר

לפני שאתם מתעניינים בקניית שקיות נייר, אולי תרצו לקרוא קצת על ההיסטוריה המעניינת של המצאת הנייר?

הממצאים הראשונים לניצול נייר הם במצרים העתיקה לפני כ-5500 שנים, אך יש הטוענים שזהו למעשה לא נייר במובן המחמיר של ההגדרה מפני שלא עבר את התהליכים המורכבים של הכנת נייר. תהליך ייצור הנייר הראשון תועד בסין בתקופת האן המזרחית (25–220 לספירה), ויוחס באופן מסורתי לפקיד בית המשפט צאי לון. במהלך המאה ה- 8, התפשט ייצור הנייר הסיני לעולם האסלאמי, שם שימשו מטחנות עיסה ומטחנות נייר לייצור נייר וליצור כסף. במאה ה -11 הובא סוד הפקת הנייר לאירופה. עד המאה ה -13, זוקק ייצור הנייר במטחנות נייר באמצעות טחנות מים בספרד. עד סוף המאה ה-18 הנייר יוצר באופן ידני וכל גיליון הופק באופן יחידני, כך שהנייר היה יקר ערך ונדיר ביותר. בשנת 1799, הומצאה המכונה הראשונה שהפיקה גיליונות רבים ברצף. מאוחר יותר במאה ה-19 שיפורים בתהליך ייצור הנייר הגיעו עם המצאת ניירות על בסיס עץ.

עקרונות הייצור לא השתנו באופן מהותי ותצרוכת הנייר בעולם הלכה וגדלה, בין התוצרים היו: ספרים, עיתונים, שקיות נייר ועוד.

כיום, מיוצרים בעולם יותר מ-300 טון נייר בשנה.

מהם היתרונות של שקיות נייר?

היתרון המובהק של שקיות נייר מתבטא בעיקר במחזורו של הנייר ועי" כך תורם לשמירה על איכות הסביבה ושימוש במשאבים לא מתכלים. בימינו, עם שיפור באמצעי הייצור, ניתן להפיק שקיות נייר באיכות גבוהה מאד בשיטות הדפסה מתקדמות בגדלים ובעוביים שונים כך שהמגוון הוא כמעט אין סופי.

לפני שפונים ליצרן שקיות נייר, מה כדאי לברר?

מפעלים רבים בארץ מייצרים שקית נייר, ייצור שקיות נייר אינו דבר מסובך, אך על מנת לייצר שקית נייר איכותית אשר תהווה פרסומת לעסק יש לפנות ליצרן עם ניסיון בתחום, אשר יוכל להציע מגוון גדול של פתרונות ועיצובים. השקיות צריכות לעמוד בתווי תקן, ההדפסה חייבת להיות איכותית וברמה הגבוהה ביותר.

אם נושא איכות הסביבה חשוב לכם, אנו ממליצים על שקיות נייר. ישנם מפעלים רבים לייצור שקיות נייר בצפון, אך מפעלנו מוביל בתחום זה הן מבחינת איכות והן מבחינת רמת השירות. נשמח מאד לענות על כל שאלה בנושא שקיות נייר (עיצוב, גודל, מחיר, חוזק ועוד) צרו קשר בטלפון: 04-6527955, או כאן.

ייצור ושיווק גלילים ושקיות פוליאתילן

למידע נוסף השאירו פרטים:


חברה לעיצוב אתרים חברה לעיצוב אתרים