ייצור שקיות ואריזות נייר ופוליאתילן

למידע נוסף השאירו פרטים:

ייצור שקיות ניילון מודפסות

מכל עבר אנו מוקפים בשקיות ניילון, חלק גדול זולות ונראות כך, וחלקן יוקרתיות יותר ומשמשות עסקים וחברות עם מודעות גבוהה למותגים שלהן. השקית מעבירה מסר שיווקי רב עוצמה על מה שהיא מכילה, הצרכנים כיום צורכים יותר ויותר מותגים ויש חשיבות עצומה הן למוצר והן למה שהוא משדר, האריזה הינה חלק בלתי נפרד מהמוצר, ומהווה את כרטיס הביקור וחלון הראווה לשאר הלקוחות הפוטנציאלים.

סוגי השקיות רבים ומגוונים וכל עסק מתאים את השקית שלו לפי החשיבה השיווקית האסטרטגית שלו, ישנן שקיות מבד, שקיות מנייר, אל בד, שקיות מניילון ועוד. השקיות הנפוצות ביותר כיום הן שקיות הניילון בגלל איכותן, מחירן ועמידותן לאורך זמן.

לפני שפונים ליצרן שקיות ניילון מודפסות, מה כדאי לברר?

מפעלים רבים בארץ מייצרים שקית ניילון, ייצור שקיות ניילון מודפסות, אינו דבר מסובך, אך על מנת לייצר שקית ניילון איכותית אשר תהווה פרסומת לעסק יש לפנות ליצרן עם ניסיון בתחום, אשר יוכל להציע מגוון גדול של פתרונות ועיצובים. השקיות צריכות לעמוד בתווי תקן, ההדפסה חייבת להיות איכותית וברמה הגבוהה ביותר, שקיות הן כלי שיווק חזק מאד, שקיות שנקרעות בעומס נוצר ממשקל המוצר, שקיות עם עיצוב לא מהודק מספיק, ושאינן מתאימות לעסק עלולות ליצור נזק תדמיתי לחברה.

מהם הדגשים שכדאי לחשוב עליהם לפני הזמת שקית?

  • עובי הניילון – משפיע על החוזק והעמידות של השקית.
  • גודלה של השקית – משתנה בהתאם לגודלו של המוצר ומידת החשיפה שאותה רוצים לייצר.
  • ידיות השקית – קיימים מספר סוגים של ידיות, לכל ידית יש את היתרונות והחסרונות המאפיינים אותה, כדאי להתייעץ עם בעל מקצוע על מנת שיסביר את ההבדלים ביניהן ואת הטרנדים בתחום.
  • עיצוב השקית – אחד הגורמים החשובים ביותר, עיצוב טוב, ימשוך את הקליינט הבא, תכנון מקדים טוב של השקית, עושה את ההבדל בין שקית טובה לשקית מעולה.

במידה ואתם מחפשים שקיות ניילון איכותיות , אשר עומדות בתקנים המחמירים ביותר, עוברות אבטחת איכות מההזמנה ועד מסירתן ללקוח. אם חשובה לכם מקצועיות ורצינות, ועבודה עם חברה אשר עובדת עם בתי העסק המובילים בישראל, והשירות עומד אצלו במקום הראשון, אתם מוזמנים ליצור קשר איתנו בטלפון: 04-6527955, או כאן.

ייצור ושיווק גלילים ושקיות פוליאתילן

למידע נוסף השאירו פרטים:


חברה לעיצוב אתרים חברה לעיצוב אתרים